Alo811 Ücretsiz bağlantı numaramız
e-mail
şifre
şifrem?

Anasayfa > İpuçları


İpuçları

Ev ya da iş telefonunuzu "PİN’siz arama" olarak tanıtabilirsiniz

Ev ya da iş telefonunuzu PİN siz arama olarak sisteme tanıttıktan sonra telefonunuzdan yaptığınız görüşmelerde PİN numaranızı girmenize gerek kalmaz. Bir PİN numarası için yalnızca bir telefon numarası PİN'siz arama olarak tanıtılabilmektedir.
 
"PIN'siz arama" ve "Hızlı arama" ayarlarınızı internet üzerinden yapabilirsiniz

Tüm PİN'siz arama ve Hızli arama ayarlarınızı anasayfada sol üst köşede yer alan hesabım bölümüne e-mail adresinizi ve şifrenizi girerek yapabilirsiniz. Ayrıca sisteme bağlandıktan sonra bakiyenizde ne kadar kaldığını da görebilirsiniz.
 
En sık aradığınız numaraları "Hızlı arama" olarak tanıtabilirsiniz.

En sik aradiginiz numaralari her seferinde tekrar çevirmemek için Alo811 kartinizin hafizasina kaydedebilirsiniz. Alo811 kartinizin hafizasina 8 adet telefon numarasini Hizli arama olarak kaydedebilir, her telefon görüsmenizde bu numaralari yeniden çevirmek zorunda kalmazsiniz. "Hizli arama" numaralarinizi hesabim bölümüne e-mail adresinizi ve sifrenizi girerek, internet üzerinden veya 0212 444 0 168 numarali "Müsteri Hizmetleri"ni arayarak kaydedebilirsiniz
 
Yeni bir arama yapmak için ##'a basmanız yeterlidir.

Yaptığınız arama bittikten sonra, yeni bir arama yapmak istiyorsanız, telefonu kapatıp, tekrar bağlantı numarasını çevirmenize gerek yok. Konuşmanız sona erdikten sonra yeni bir arama yapmak için ##'a (KARE- KARE) basmanız yeterlidir. ##'a (KARE- KARE) bastıktan sonra aramak istediğiniz numarayı çevirerek görüşmenizi yapabilirsiniz.
 
Alo811 ile 24 saat, real time konuşma bilgilerinizi alabilirsiniz.

Alo811 ile anında tüm hesap bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Anasayfada sol üst köşede yer alan hesabım bölümüne e-mail adresinizi ve şifrenizi girerek konuşma özeti ve hesap dökümünüzü anında görebilirsiniz.
 
Tüm promosyonlardan haberdar olursunuz.

Alo811 promosyonları, sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresinize bildirilir. Böylelikle Alo811'in yapmış olduğu tüm promosyonlardan haberdar olursunuz.
 
Web ile %100 entegre çalışan en gelişmiş sistem kullanılmaktadır.

Alo811 ile internet üzerinden istediğiniz tüm ayarları yapabilirsiniz. %100 web/telefon entegrasyonu sayesinde verdiğiniz kontör siparişleri anında gerçekleşir. Bu sayede yılın hiçbir günü, hiçbir saati işlemleriniz için beklemezsiniz.
 
Hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz kontörler kazanabilirsiniz.

Alo811 ile hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz kontörler kazanırsınız. Alo811 kontör promosyonlarının yanında daha birçok bedava kontör dağıtmaya devam ediyor. Bizi takip etmeye devam edin...
 
Tekrar arama yapmak için ##*9' a basmanız yeterlidir.

Aradığınız numara meşgulse ya da düşmemişse yapnanız gereken tek şey, numarayı yeniden tuşlamak yerine Tekrar Arama özelliğini kullanmak.Yani # # * 9 'u tuşlamak. Unutmayın, bu özellik sisteme bağlı olduğunuz sürece, telefonunuzu kapatmadan yapacağınız tekrar aramalarda geçerli.
 E-mail
İsteklerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi e-mail aracılığıyla gönderin.
Telefon
444 0 168
Faks:
212 213 1299
Sıkça sorulan sorular
Sizlerden sıkça aldığımız soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.
Bu servis tarafından sağlanmaktadır.

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.
Sanayi Mahallesi Manolya Sokak No: 3, Kat: 2 Kağıthane 34416 / İstanbul
Tel: +90 212 314 19 32 Fax: +90 212 279 8730
info@milleni.com.tr www.milleni.com.tr

© 2018, Mezun Group

©2001-2018 Mezun A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Mezun A.Ş. Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Yeşil Plaza,
K:16 Cevizlibağ, 34020 İstanbul.
Zeytinburnu / İSTANBUL